CAplus — високовольтний двигун TEFC до 6,6 кВ, 225–2200 кВт, IE4/IE5
CAplus — високовольтний двигун у закритому виконанні із зовнішнім обдуванням (TEFC) потужністю від 225 до 2200 кВт за IEC на напругу до 6,6 кВ. Виконання IE4 і IE5, ККД понад 97 % за cos φ 0,89. Для відцентрових насосів, компресорів і вентиляторів.
- Потужність
- IEC — 225–2200 кВт; NEMA — до 2600 кВт
- Напруга
- до 6,6 кВ
- Частота
- 50 / 60 Гц
- Кількість полюсів
- 2, 4, 6
Ціна, наявність і строк постачання — за запитом. Допоможемо з підбором аналога, митним оформленням і доставкою.
Опис
CAplus — нове покоління закритих двигунів із зовнішнім обдуванням (TEFC), яке розширило сімейство CA. Двигун призначений для навантажень із квадратичним моментом: відцентрових насосів, компресорів і вентиляторів. За даними виробника, його ККД перевищує 97 % за коефіцієнта потужності cos φ = 0,89, і це одні з найвищих значень на ринку.
Потужність за IEC від 225 до 2200 кВт, за NEMA до 2600 кВт. Напруга до 6,6 кВ, частота 50 або 60 Гц, 2, 4 або 6 полюсів. Габарити IEC 315–500 мм, маса 2,7–8,8 т. Охолодження IC411, ступінь захисту IP55, рівень шуму менше 80 дБ(А). Монтаж горизонтальний, IM1001, для виконання IE5 також IM1003. Стандартний вибухозахист Ex nA / Ex ec II B.
Базових виконань чотири. General Purpose Ultra High Efficiency (IE5) має мідну клітку ротора. General Purpose High Efficiency (IE4) має алюмінієву клітку. Третє виконання повністю відповідає API 541 (5-те видання) і призначене для нафтогазової галузі. Четверте, Demand Performance, дає найкращі ККД і cos φ для найжорсткіших специфікацій замовників, наприклад Shell DEP 33.66.05.31-Gen.
Зварна сталева станина розрахована на агресивні середовища. Гнучка форма стрижнів ротора дає змогу точно підібрати машину під задачу. Роликові підшипники з консистентним мастилом мають базовий ресурс L10h 40 000–80 000 годин. За потреби ставлять роздільні за фазами лінійну та нульову клемні коробки й наносять фарбування класу C5-M за ISO 12944. Матеріали в конструкції використано економно, з урахуванням принципів циркулярної економіки.
Застосування — насоси, вентилятори й компресори в нафтогазовій і хімічній промисловості, енергетиці та водопостачанні, зокрема у вибухонебезпечних зонах класу 2. Закрита оболонка з зовнішнім обдувом відокремлює внутрішнє повітря від навколишнього середовища, а вентилятор на валу обдуває ребра станини. Виконання IE4 або IE5 вибирають залежно від вимог проєкту. Рівень ефективності й набір опцій вибирають за специфікацією замовника та типом об'єкта.
Технічні характеристики
| Потужність | IEC — 225–2200 кВт; NEMA — до 2600 кВт |
|---|---|
| Напруга | до 6,6 кВ |
| Частота | 50 / 60 Гц |
| Кількість полюсів | 2, 4, 6 |
| Габарити IEC | 315–500 мм |
| Маса | 2700–8790 кг |
| Охолодження | IC411 (TEFC) |
| Ступінь захисту | IP55 |
| Вибухозахист | Ex nA / Ex ec II B (стандарт) |
| ККД / cos φ | понад 97 % / 0,89 |
| Шум | менше 80 дБ(А) |
| Підшипники | роликові з консистентним мастилом, ресурс L10h 40 000–80 000 год |
| Виконання | IE5 (мідна клітка), IE4 (алюмінієва), API 541 5-те вид., Demand Performance (Shell DEP) |
Запит ціни та строку поставки
CAplus — високовольтний двигун TEFC до 6,6 кВ, 225–2200 кВт, IE4/IE5. Відповідаємо протягом робочого дня.
Або напишіть на sales@usk.ua чи зателефонуйте 044 339-50-20.
Питання та відповіді
Який діапазон потужності й напруги має CAplus?
За IEC потужність 225–2200 кВт, за NEMA до 2600 кВт. Напруга до 6,6 кВ, частота 50 або 60 Гц.
Які класи ефективності й ККД заявлено?
Є виконання IE5 з мідною кліткою та IE4 з алюмінієвою. За даними виробника, ККД перевищує 97 % за cos φ 0,89.
Який ступінь захисту й вибухозахист у стандартному виконанні?
Ступінь захисту IP55, охолодження IC411. Стандартний вибухозахист Ex nA / Ex ec II B, рівень шуму менше 80 дБ(А).
Схоже обладнання інших виробників






