Міжнародні поставки. Інженерний підхід.
office@usk.ua09:00–18:00 · Київ

Reflux 919 — мембранний регулювальний клапан газу з позиціонером, до 102 бар

Мембранний регулювальний клапан газу Reflux 919 із пневматичним або електропневматичним позиціонером. Розрахунковий тиск до 10,2 МПа (102 бар), розміри від DN 25 до DN 250. Для ГРС, компресорних станцій, сховищ і терміналів СПГ.

Тип
мембранний регулювальний клапан, прямої (повітря закриває) або зворотної (повітря відкриває) дії
Розрахунковий тиск
до 10,2 МПа (102 бар)
Вхідний тиск bpu (MAOP)
0,1–10 МПа (1–100 бар)
Вихідний тиск у режимі регулювання тиску
0,05–9,5 МПа (0,5–95 бар)

Ціна, наявність і строк постачання — за запитом. Допоможемо з підбором аналога, митним оформленням і доставкою.

Опис

Reflux 919 — мембранний регулювальний клапан для природного газу та інших попередньо відфільтрованих некорозійних газів. Конструктивно він близький до регулятора Reflux 819, але замість власного пілота керується зовнішнім сигналом через пневматичний або електропневматичний позиціонер. Тому клапан працює в контурах регулювання тиску, витрати або у складі систем телемеханіки пунктів редукування.

Виконання бувають прямої дії (повітря закриває) і зворотної дії (повітря відкриває). За EN 334 залежно від виконання клапан реагує відкриттям (Fail Open) або закриттям (Fail Close). Основна галузь застосування: магістральні системи високого тиску та мережі середнього тиску, а саме ГРС, компресорні та дотискувальні станції, підземні сховища, установки зрідження й регазифікації, термінали СПГ, електростанції, важка промисловість, вузли реверсної подачі.

Розрахунковий тиск до 10,2 МПа (102 бар), робочий вхідний тиск bpu (MAOP) від 0,1 до 10 МПа (1–100 бар). Вихідний тиск у режимі регулювання тиску від 0,05 до 9,5 МПа (0,5–95 бар). Пневматичний керувальний сигнал 0,21–1,03 бар або 0,42–2,06 бар, для електропневматичного позиціонера 4–20 мА. Номінальні розміри DN 25, 50, 80, 100, 150, 200 і 250 (1″–10″). Приєднання — фланці класів 150, 300 і 600 RF або RTJ за ASME B16.5 і PN 16 за ISO 7005. Температура від −20 до +60 °C.

Корпус для класів 300 і 600 виготовлено з литої сталі ASTM A352 LCC, для класу 150 і PN 16/40 зі сталі ASTM A216 WCB. Кришки зі штампованої вуглецевої сталі, шток AISI 416, затвор із нікельованої сталі ASTM A350 LF2, сідло з вуглецевої сталі з вулканізованою гумою, мембрана з прогумованої тканини, сформованої гарячим пресуванням. Клапан спроєктовано за EN 334 і сертифіковано за PED 2014/68/EU, герметичність краща за клас VIII за ANSI/FCI 70-3.

До аксесуарів належать глушник DB/819, монітор PM/819 і запобіжні запірні клапани SB/82 та HB/97. Конструкція top entry має високу точність і великий діапазон регулювання. На клапан випущено декларацію сумісності з воднем.

Технічні характеристики

Типмембранний регулювальний клапан, прямої (повітря закриває) або зворотної (повітря відкриває) дії
Розрахунковий тискдо 10,2 МПа (102 бар)
Вхідний тиск bpu (MAOP)0,1–10 МПа (1–100 бар)
Вихідний тиск у режимі регулювання тиску0,05–9,5 МПа (0,5–95 бар)
Керувальний сигналпневматичний 0,21–1,03 бар або 0,42–2,06 бар; електропневматичний позиціонер 4–20 мА
Номінальні розміриDN 25–250 (1″–10″)
Приєднанняклас 150/300/600 RF/RTJ за ASME B16.5; PN 16 за ISO 7005
Температуравід −20 до +60 °C
Матеріаликорпус — ASTM A352 LCC або ASTM A216 WCB; затвор — ASTM A350 LF2 нікельований; мембрана — прогумована тканина
СтандартиEN 334 (Fail Open або Fail Close), PED 2014/68/EU
Опціїглушник DB/819, монітор PM/819, ЗЗК SB/82 і HB/97

Запит ціни та строку поставки

Reflux 919 — мембранний регулювальний клапан газу з позиціонером, до 102 бар. Відповідаємо протягом робочого дня.

* — обов’язкові поля

Або напишіть на sales@usk.ua чи зателефонуйте 044 339-50-20.

Питання та відповіді

Які сигнали керування приймає Reflux 919?

Пневматичний сигнал 0,21–1,03 бар або 0,42–2,06 бар, а для електропневматичного позиціонера 4–20 мА.

Який діапазон вхідного й вихідного тиску?

Робочий вхідний тиск bpu (MAOP) від 0,1 до 10 МПа (1–100 бар), вихідний у режимі регулювання тиску від 0,05 до 9,5 МПа (0,5–95 бар).

Як клапан поводиться за EN 334 і яка його герметичність?

Залежно від виконання він реагує відкриттям (Fail Open) або закриттям (Fail Close). Герметичність краща за клас VIII за ANSI/FCI 70-3.

Схоже обладнання інших виробників

LET’S CONNECT

Почнімо з вашої задачі.

Заповніть короткий бриф. Ми підготуємо лист, який ви зможете надіслати зі своєї пошти.

Зателефонувати044 339-50-2009:00–18:00
USK ENERGY / ПОШУК

Пошук

Рішення, напрями та матеріали USK ENERGY